Rabobank, Amstel & Vecht Stern Volvo Weesp BLIQ
Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes O12-1 Grant Thomson KG2 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes O12-5 Britt Swaab KG2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes O12-2 Annelot Mommaal KG2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes O12-3 Olivier Snoeks KG1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes O12-4 Evelijn Mommaal KG2 - AB
18:45 - 20:15 Jongens O18-1 Grant Thomson KG1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes O14-1 Chantal Mies KG1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes O16-1 Ruby Rademaker KG2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes O18-2 Peter van Ulsen KG2 - CD Om de week wisselen met JO14-2 van veld
19:00 - 20:15 Jongens O14-2 Jan-Willem Koers KG3 - AB Om de week wisselen met MO18-2 van veld
20:30 - 22:00 Dames 4 Chantal Mies KG2 - CD Draaien iedere week door, 1x per 3 weken veld 3.
20:30 - 22:00 Dames 7x7 Jan-Willem Koers KG3 - AB Draaien iedere week door, 1x per 3 weken veld 3.
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 KG2 - AB Draaien iedere week door, 1x per 3 weken veld 3.
20:30 - 22:00 Trimmers Peter van Ulsen KG1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens O12-1 Koen Bos KG1 - CD
16:00 - 17:15 Jongens O12-2 Cas Mühl KG1 - AB
17:15 - 18:45 Jongens O14-1 Carlijn Sluyk KG1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes O14-2 Koen Bos KG1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes O14-3 Zara Elyakoubi KG2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes O14-4 Isabella Birkhoff KG2 - CD
18:45 - 20:15 Jongens O16-1 Pepijn Terlingen KG1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes O16-2 Allard van Winsen KG3 - AB Om de week op veld 2
18:45 - 20:00 Meisjes O16-3 KG2 - AB Trainer vanuit Heren 1. Om de week op veld 3
18:45 - 20:00 Meisjes O16-4 Carlijn Sluyk KG2 - CD Om de week op veld 3
18:45 - 20:15 Meisjes O18-1 Koen Bos KG1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes O18-3 Jenthe Sikkema KG3 - CD Om de week op veld 2
20:30 - 22:00 Dames 1 Arno Ramakers KG1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Allard van Winsen KG2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Heijmen Groothuis KG1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Paul Hulsman KG2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Benjamins jongens KG1
15:00 - 16:00 Benjamins meisjes KG1
15:00 - 16:00 Funkeys jongens KG1
15:00 - 16:00 Funkeys meisjes KG1
15:00 - 16:00 Jongens O8-1 KG2
15:00 - 16:00 Jongens O8-2 KG2
15:00 - 16:00 Meisjes O8-1 KG2
15:00 - 16:00 Meisjes O8-2 KG2
15:00 - 16:00 Meisjes O8-3 KG2
16:00 - 17:00 Jongens O10-1 KG2
16:00 - 17:00 Jongens O10-2 KG2
16:00 - 17:00 Jongens O9-1 KG1
16:00 - 17:00 Jongens O9-2 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O10-1 KG2
16:00 - 17:00 Meisjes O10-2 KG2
16:00 - 17:00 Meisjes O10-3 KG2
16:00 - 17:00 Meisjes O9-1 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O9-2 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O9-3 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O9-4 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O9-5 KG1
17:00 - 18:30 Meisjes O12-1 Jelmar Jansen KG1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O14-1 Chantal Mies KG2 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes O12-2 Klaske Karsenbarg KG1 - CD
18:45 - 20:15 Dames 4 Allard van Winsen KG2 - AB
18:45 - 20:15 Jong Heren 1 Ruben Sikkema KG1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes O16-1 Ruby Rademaker KG1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 Ruben Sikkema KG2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Veteranen A KG2 - CD Trainer dames 1. Iedere week doordraaien van veld, waardoor 1x per drie weken op veld 3.
20:30 - 22:00 Dames Veteranen B Roy de Man KG3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Veteranen C KG3 - CD Trainer dames 1. Iedere week doordraaien van veld, waardoor 1x per drie weken op veld 3.
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A KG1 - AB Iedere week doordraaien van veld, waardoor 1x per drie weken op veld 3.
20:30 - 22:00 Heren Veteranen VL1 Allard van Winsen KG1 - CD Iedere week doordraaien van veld, waardoor 1x per drie weken op veld 3.
20:30 - 22:00 Heren Veteranen VL2 Allard van Winsen KG1 - CD Iedere week doordraaien van veld, waardoor 1x per drie weken op veld 3.
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens O12-1 Koen Bos KG1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens O12-2 Cas Mühl KG1 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes O12-3 Pleun Verschuur KG2 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes O12-4 Britt Swaab KG2 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes O12-5 Wolter de Greve KG3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens O14-1 Carlijn Sluyk KG1 - AB
17:30 - 18:45 Jongens O14-2 Floortje Vermeulen KG1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes O14-2 Sophie Snoeks KG2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes O14-4 Annelot Mommaal KG2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes O14-3 Isabella Birkhoff KG3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes O16-4 Wolter de Greve KG3 - CD
18:45 - 20:15 Jongens O16-1 Pepijn Terlingen KG1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens O18-1 Grant Thomson KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes O18-1 Koen Bos KG2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes O18-2 Allard van Winsen KG2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes O16-3 Wolter de Greve KG3 - AB
20:30 - 22:00 Trainingsgroep KG3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Arno Ramakers KG1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Grant Thomson KG2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Heijmen Groothuis KG1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Paul Hulsman KG2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keepers 6-tallen Trainingsgroep KG3 - AB
16:00 - 17:00 Keepers 8-tallen Trainingsgroep KG3 - AB
16:00 - 17:00 Jongens O10-1 KG2
16:00 - 17:00 Jongens O10-2 KG2
16:00 - 17:00 Jongens O8-1 KG1
16:00 - 17:00 Jongens O8-2 KG1
16:00 - 17:00 Jongens O9-1 KG1
16:00 - 17:00 Jongens O9-2 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O10-1 KG2
16:00 - 17:00 Meisjes O10-2 KG2
16:00 - 17:00 Meisjes O10-3 KG2
16:00 - 17:00 Meisjes O8-1 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O8-2 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O8-3 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O9-1 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O9-2 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O9-3 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O9-4 KG1
16:00 - 17:00 Meisjes O9-5 KG1
16:30 - 17:00 Meisjes O14-1 KG1 Carrousel (trainingstijd exact van 16:40-18:00 uur). Start veld 3.
17:00 - 18:30 Jongens O14-1 KG1 Carrousel (trainingstijd exact van 17:00-18:20 uur). Start veld 3.
17:15 - 18:45 Meisjes O16-1 KG1 Carrousel (trainingstijd exact van 17:20-18:40 uur). Start veld 3.
17:30 - 19:00 Jongens O16-1 KG1 Carrousel (trainingstijd exact van 17:40-19:00 uur). Start veld 3.
17:30 - 18:45 Meisjes O16-2 Wolter de Greve KG2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes O18-1 KG1 Carrousel (trainingstijd exact van 18:00-19:20 uur). Start veld 3.
18:45 - 20:00 Meisjes O18-3 Wolter de Greve KG2 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 Trainingsgroep KG3 - AB