Susanne Ketelaars
Lars Landweer
Milo Napoli
Job de Ruiter
Myrthe Veldman
stellingen

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zon 16 dec - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan -


laat schema zien voor  

16 december | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   42467   ZAAL Zwaluwen JC12C - Spitsbergen JC11C

 

11:15  11:40  thuis  Hilt, De    
Fluiten: Maud Houtekamer en Iza Edel
Hilt, De
Hasselaarlaan 1C
3755AV EEMNES
hal: 1
ZAALBLOK   30789   ZAAL Eemvallei M8E2 - Fletiomare M8E1

 

  11:40  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
DZ1   40739   't Spandersbosch D1

 

13:10  13:40  thuis  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
DZ1   40290   MHC Fletiomare D1

 

12:30  13:00  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)


16 december | Jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC12 z   42485   Zwaluwen Utrecht JC12C

 

10:05  11:00  thuis  Hilt, De    
Fluiten: Maud Houtekamer en Maarten Bordewijk
Hilt, De
Hasselaarlaan 1C
3755AV EEMNES
hal: 1
JC12 z   42486   VMHC Spitsbergen JC11C

 

11:25  12:20  thuis  Hilt, De    
Fluiten: Maarten Bordewijk en Iza Edel
Hilt, De
Hasselaarlaan 1C
3755AV EEMNES
hal: 1
JC2 z   37534   Hockey Club Houten JC3

 

08:25  09:40  thuis  Baken, Sportcomplex Het    
Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: 1
 
JD3 z   39064   Huizer HC JD4

 

13:10  13:40  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
MB1 z   32920   MHV Maarssen MB1

 

13:10  13:40  thuis  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
MB4 z   36160   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB5

 

17:50  18:20  thuis  Trits, Sportcentrum De    
Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: 1
 
MC1 z   40797   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC1

 

13:10  13:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
 
M8E1 z   30744   MHC Fletiomare M8E1

 

11:50  12:20  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
M8E1 z   30693   H.C. Eemvallei M8E2

 

10:30  11:00  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
JC2 z   38133   Hockey Club Zeewolde JC1

 

07:45  09:00  uit  Baken, Sportcomplex Het    
Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: 1
 
JD3 z   39563   Larensche Mixed Hockey Club JD6

 

13:50  14:20  uit  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
MA1 z   39169   Hockeyclub Amersfoort MA1

 

17:55  19:00  uit  Midland    
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1
MA1 z   38939   MHC Fletiomare MA1

 

18:35  19:40  uit  Midland    
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1
 
MB1 z   33171   HC IJsseloever MB1

 

12:30  13:00  uit  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
MB4 z   36547   Almeerse HC MB8

 

17:10  17:40  uit  Trits, Sportcentrum De    
Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: 1
 
MC1 z   40365   Hockey Club Houten MC1

 

12:30  13:00  uit  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
 
MD12 z   38265   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MD12C

 

12:30  13:00  uit  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MD12 z   38720   Gooische Hockey Club MD12C

 

13:10  13:40  uit  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MD2 z   40779   Buitenhout MHC MD1

 

09:35  10:40  uit  Rietlanden, De    
Rietlanden, De
Grietenij 2202
8233BZ LELYSTAD
hal: 2
MD2 z   40545   M.H.C. LELYSTAD MD2

 

10:15  11:20  uit  Rietlanden, De    
Rietlanden, De
Grietenij 2202
8233BZ LELYSTAD
hal: 2