Fleur Holtslag
Mario van Kooij
Moniek Kuipers
Kristien van Lunen
stellingen

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 39939 Huizer HC JC1

16:10 16:50 thuis Aetsveld
  Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
19 jan 39711 Schaerweijde JC3

14:50 15:30 thuis Aetsveld
  Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
26 jan 35379 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JC2

11:50 12:20 thuis Weetabix Hal Laren
  Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
26 jan 35151 CMHC JC1

10:30 11:00 thuis Weetabix Hal Laren
  Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
9 feb 38801 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JC2

15:10 15:40 uit Lunet, Sportcentrum De
  Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
 
9 feb 38351 Gooische Hockey Club JC3

14:30 15:00 uit Lunet, Sportcentrum De
  Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Huizen JC1 6 15 5 0 1 17 10 0
2 Weesp JC1 6 12 4 0 2 24 7 0
3 Gooische JC3 6 12 4 0 2 13 10 0
4 Culemborg JC1 5 7 2 1 2 15 12 0
5 Shinty JC2 6 6 2 0 4 9 16 0
6 Schaerweijde JC3 6 4 1 1 4 10 17 0
7 IJsseloever JC1 5 3 1 0 4 4 20 0

Uitslagenmatrix
  Gooische JC3Huizen JC1IJsseloever JC1Schaerweijde JC3Shinty JC2Weesp JC1Culemborg JC1
Gooische JC3   2-4
Huizen JC1   2-1 4-2 2-1
IJsseloever JC1 0-2 1-4   1-8
Schaerweijde JC3 2-3   0-5 3-3
Shinty JC2 0-4 3-1 0-2 2-0   2-5
Weesp JC1 1-2 6-0  
Culemborg JC1 3-0 2-4 2-3  

Uitslagen
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Shinty JC2 Culemborg JC1 2-5 Definitief
.. Culemborg JC1 Huizen JC1 2-4 Definitief
.. Huizen JC1 Shinty JC2 4-2 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Schaerweijde JC3 Weesp JC1 0-5 Definitief
.. Schaerweijde JC3 Gooische JC3 2-3 Definitief
.. Weesp JC1 Gooische JC3 1-2 Definitief
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. IJsseloever JC1 Gooische JC3 0-2 Definitief
.. Shinty JC2 Gooische JC3 0-4 Definitief
.. Shinty JC2 IJsseloever JC1 0-2 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Gooische JC3 Schaerweijde JC3 2-4 Definitief
.. IJsseloever JC1 Huizen JC1 1-4 Definitief
.. Culemborg JC1 Gooische JC3 3-0 Definitief
.. Huizen JC1 Weesp JC1 2-1 Definitief
.. Schaerweijde JC3 Culemborg JC1 3-3 Definitief
.. IJsseloever JC1 Weesp JC1 1-8 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Weesp JC1 IJsseloever JC1 6-0 Definitief
.. Culemborg JC1 Weesp JC1 2-3 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Shinty JC2 Schaerweijde JC3 2-0 Definitief
.. Shinty JC2 Huizen JC1 3-1 Definitief
.. Huizen JC1 Schaerweijde JC3 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
  Schaerweijde JC3 Huizen JC1 16:10 Aetsveld
  Weesp JC1 Huizen JC1 16:50 Aetsveld
  Weesp JC1 Schaerweijde JC3 15:30 Aetsveld
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Culemborg JC1 Shinty JC2 11:40 Weetabix Hal Laren
  Gooische JC3 IJsseloever JC1 11:40 Hilt, De
  Huizen JC1 IJsseloever JC1 11:00 Hilt, De
  Huizen JC1 Gooische JC3 12:20 Hilt, De
  Weesp JC1 Shinty JC2 12:20 Weetabix Hal Laren
  Weesp JC1 Culemborg JC1 11:00 Weetabix Hal Laren
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Gooische JC3 Huizen JC1 18:20 Blijk, De
  Gooische JC3 Culemborg JC1 17:00 Blijk, De
  Huizen JC1 Culemborg JC1 17:40 Blijk, De
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Culemborg JC1 Schaerweijde JC3 14:40 Heem, Het
  Gooische JC3 Shinty JC2 16:20 Lunet, Sportcentrum De
  Gooische JC3 Weesp JC1 15:00 Lunet, Sportcentrum De
  IJsseloever JC1 Culemborg JC1 14:00 Heem, Het
  Schaerweijde JC3 IJsseloever JC1 15:20 Heem, Het
  Shinty JC2 Weesp JC1 15:40 Lunet, Sportcentrum De
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  IJsseloever JC1 Shinty JC2 12:20 Bosrand, De
  IJsseloever JC1 Schaerweijde JC3 11:00 Bosrand, De
  Schaerweijde JC3 Shinty JC2 11:40 Bosrand, De