Fleur Holtslag
Mario van Kooij
Moniek Kuipers
Kristien van Lunen
stellingen

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

2 februari | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   42458   ZAAL Hilversum JC12C - Zwaluwen JC12C

 

  09:40  thuis  Klaas Bouthal    
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
ZAALBLOK   40841   ZAAL Muiderberg JC1 - Zeewolde JC1

 

11:30  11:40  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
ZAALBLOK   38713   ZAAL Amersfoort MA1 - Houten MA1

 

  19:40  thuis  Weetabix Hal Laren    
Fluiten: Chris van den Heuvel
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
ZAALBLOK   36541   ZAAL Lelystad MB3 - Muiderberg MB2

 

13:30  13:40  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
ZAALBLOK   30968   ZAAL Laren M8E2 - Kampong M8E3

 

09:30  09:40  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
ZAALBLOK   43781   ZAAL Huizen JC2 - Zeewolde JC1

 

11:30  11:40  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
ZAALBLOK   43852   ZAAL Lelystad MB3 - Amersfoort MB6

 

13:30  13:40  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
D3Z   40159   Huizer HC D2

 

13:10  13:40  thuis  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
D3Z   39707   HC IJsseloever D3

 

12:30  13:00  uit  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1


2 februari | Jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC12 z   42489   Hilversum JC12C

 

08:30  09:00  thuis  Klaas Bouthal    
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
JC2 z   43773   Huizer HC JC2

 

10:20  11:00  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
JC2 z   40498   Hockey Club Zeewolde JC1

 

11:40  12:20  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
J8E2 z   29988   Hilversum J8E2

 

11:10  11:40  thuis  Twee Marken, De    
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR MAARN
hal: veld 1 Maarn
 
MA1 z   38477   Hockeyclub Amersfoort MA1

 

19:50  20:20  thuis  Weetabix Hal Laren    
Fluiten: Chris van den Heuvel
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
MA1 z   38249   Hockey Club Houten MA1

 

18:30  19:00  thuis  Weetabix Hal Laren    
Fluiten: Chris van den Heuvel
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
 
MB3 z   36657   M.H.C. LELYSTAD MB3

 

12:05  13:00  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
M8E2 z   31016   SV Kampong Hockey M8E3

 

09:40  10:20  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
M8E2 z   31067   Larensche Mixed Hockey Club M8E2

 

08:20  09:00  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
JC12 z   42471   Zwaluwen Utrecht JC12C

 

09:50  10:20  uit  Klaas Bouthal    
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
 
J8E2 z   30041   MHC Maarn J8E1

 

10:30  11:00  uit  Twee Marken, De    
Let op: Uittenue mee!   
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR MAARN
hal: veld 1 Maarn
 
MB2 z   35443   Hilversum MB4

 

11:35  12:20  uit  Fuik, De    
Fuik, De
Zuidsingel 56
1241HD KORTENHOEF
hal: 1
MB2 z   34944   M.H.C. LELYSTAD MB2

 

10:55  11:40  uit  Fuik, De    
Fuik, De
Zuidsingel 56
1241HD KORTENHOEF
hal: 1
MB3 z   43850   Hockeyclub Amersfoort MB8

 

13:25  14:20  uit  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
MC2 z   36046   Almeerse HC MC3

 

08:30  09:00  uit  Stedenwijk    
Stedenwijk
Kampenweg 7
1324SB ALMERE
hal: 1
MC2 z   35540   MHC Muiderberg MC1

 

09:10  09:40  uit  Stedenwijk    
Stedenwijk
Kampenweg 7
1324SB ALMERE
hal: 1
MC4 z   34323   Buitenhout MHC MC3

 

15:10  15:40  uit  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
MC4 z   34351   Gooische Hockey Club MC8

 

15:50  16:20  uit  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
 
M8E1 z   30173   MHC Fletiomare M8E1

 

14:30  15:00  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
M8E1 z   30049   HC IJsseloever M8E3

 

15:10  15:40  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)