Fleur Holtslag
Mario van Kooij
Moniek Kuipers
Kristien van Lunen
stellingen

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

27 januari | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
HZ1   33219   Hockey Club Houten H1

 

19:25  20:20  thuis  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
HZ1   32991   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty H1

 

18:05  19:00  thuis  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
ZAALBLOK   32872   ZAAL Amersfoort MD3 - Naarden MD3

 

13:30  13:40  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
ZAALBLOK   32763   ZAAL Shinty H1 - Houten H1

 

19:15  19:40  thuis  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
ZAALBLOK   34115   ZAAL Baarn MB1 - Soest MB1

 

17:30  17:40  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Anne van Alphen en Denise Willemsteijn
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
ZAALBLOK   30958   ZAAL Gooische J8E5 - Leusden J8E2

 

  09:40  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
ZAALBLOK   37700   ZAAL Loenen JD4 - Montfoort JD2

 

15:30  15:40  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
D3Z   37879   Nijkerk D1

 

17:15  18:20  thuis  Corlaer    
Corlaer
Henri Nouwenstraat 4
3863HV NIJKERK GLD
hal: veld1
D3Z   37653   U.S.H.C. D9

 

16:35  17:40  uit  Corlaer    
Let op: Uittenue mee!   
Corlaer
Henri Nouwenstraat 4
3863HV NIJKERK GLD
hal: veld1


27 januari | Jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JB1 z   34801   Larensche Mixed Hockey Club JB2

 

13:10  13:40  thuis  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
 
JD3 z   38152   Loenense MHC JD4

 

14:20  15:00  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
J8E2 z   30906   MHC Leusden J8E2

 

09:50  10:20  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
J8E2 z   30855   Gooische Hockey Club J8E5

 

08:30  09:00  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
MA1 z   36197   Hockey Club Naarden MA1

 

19:50  20:20  thuis  Vestingh Dome    
Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
 
MB1 z   34744   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB1

 

16:20  17:00  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Denise Willemsteijn
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MB1 z   34516   MHC Soest MB1

 

17:40  18:20  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Anne van Alphen
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
MC1 z   34185   H.C. Eemvallei MC1

 

13:10  13:40  thuis  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
 
MD2 z   33065   Hockeyclub Amersfoort MD3

 

12:20  13:00  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MD2 z   33293   Hockey Club Naarden MD3

 

13:40  14:20  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MD4 z   36229   Hockeyclub Montfoort MD1

 

13:50  14:20  thuis  Hofland    
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
 
JB1 z   35030   HC IJsseloever JB1

 

12:30  13:00  uit  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
 
JD1 z   38868   Doornse Hockey Club JD1

 

12:35  13:40  uit  Engh, Optisport Sportboulevard D    
Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
JD1 z   38393   MHC Soest JD1

 

11:55  13:00  uit  Engh, Optisport Sportboulevard D    
Let op: Uittenue mee!   
Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
JD2 z   36096   HC Geldermalsen JD1

 

10:30  11:00  uit  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
JD2 z   42635   HC IJsseloever JD2

 

11:10  11:40  uit  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
JD3 z   37977   Hockeyclub Montfoort JD2

 

15:40  16:20  uit  Aetsveld    
Let op: Uittenue mee!   
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
MA1 z   36429   Hilversum MA1

 

19:10  19:40  uit  Vestingh Dome    
Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
 
MB4 z   39128   Buitenhout MHC MB2

 

16:30  17:00  uit  Klaas Bouthal    
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
MB4 z   38896   't Spandersbosch MB7

 

17:10  17:40  uit  Klaas Bouthal    
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
 
MC1 z   34653   MHCN MC1

 

12:30  13:00  uit  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
MC4 z   39055   Almeerse HC MC6

 

12:35  13:40  uit  Rietlanden, De    
Rietlanden, De
Grietenij 2202
8233BZ LELYSTAD
hal: 2
MC4 z   39270   M.H.C. LELYSTAD MC4

 

11:55  13:00  uit  Rietlanden, De    
Rietlanden, De
Grietenij 2202
8233BZ LELYSTAD
hal: 2
 
MD12 z   36898   H.C. Eemvallei MD12C

 

13:10  13:40  uit  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
MD12 z   37349   Hockey Club Houten MD12C

 

12:30  13:00  uit  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
MD4 z   36436   HC Rijnvliet MD3

 

13:10  13:40  uit  Hofland    
Let op: Uittenue mee!   
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1