Fleur Holtslag
Mario van Kooij
Moniek Kuipers
Kristien van Lunen
stellingen

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

20 januari | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
HZ1   38919   MHC Muiderberg H1

 

19:10  19:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Maggiel Bruinings
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
ZAALBLOK   32562   ZAAL Kromme Rijn MD3 - Rijnvliet MD3

 

  13:40  thuis  Weetabix Hal Laren    
Fluiten: Kathelijn Straatemeier en Martijn Meijer
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
ZAALBLOK   32604   ZAAL Huizen MD1 - Kampong MD2

 

  11:40  thuis  Weetabix Hal Laren    
Fluiten: Reinier Mommaal en Jan-Willem Koers
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
HZ1   39372   Hockey Club Houten H1

 

19:50  20:20  uit  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Maggiel Bruinings
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1


20 januari | Jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1 z   37862   Hockey Club Houten JA2

 

19:50  20:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
 
JC2 z   36394   Hockeyclub Amersfoort JC3

 

16:40  17:10  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
 
JD1 z   34288   MHC Soest JD1

 

11:10  11:40  thuis  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
JD2 z   37037   MHC Maarn JD1

 

11:10  11:40  thuis  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
JD2 z   37265   HC Geldermalsen JD1

 

11:50  12:20  thuis  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
J8E1 z   30125   SV Kampong Hockey J8E3

 

09:50  10:20  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
J8E1 z   30074   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty J8E3

 

09:10  09:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
MA1 z   35513   MHC Fletiomare MA1

 

17:10  17:40  thuis  Veluwehal Barneveld    
Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 2
 
MB3 z   40077   Almeerse HC MB5

 

16:55  17:40  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
MB4 z   35476   't Spandersbosch MB7

 

16:40  17:10  thuis  Zandzee, Sportcentrum De    
Zandzee, Sportcentrum De
Struikheiweg 14
1406TK BUSSUM
hal: 1
 
MD1 z   32373   Huizer HC MD1

 

11:50  12:20  thuis  Weetabix Hal Laren    
Fluiten: Pascal Ketelaars en Reinier Mommaal
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
MD1 z   32145   SV Kampong Hockey MD2

 

10:30  11:00  thuis  Weetabix Hal Laren    
Fluiten: Jan-Willem Koers en Pascal Ketelaars
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
MD2 z   37169   Almeerse HC MD3

 

11:30  12:20  thuis  Almere Haven    
Almere Haven
Parkwerf 138
1354EB ALMERE
hal: veld 1
MD2 z   36941   Buitenhout MHC MD1

 

10:50  11:40  thuis  Almere Haven    
Almere Haven
Parkwerf 138
1354EB ALMERE
hal: veld 1
MD4 z   32353   HC Kromme Rijn MD3

 

13:50  14:20  thuis  Weetabix Hal Laren    
Fluiten: Ruth van der Meer en Martijn Meijer
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
MD4 z   32125   HC Rijnvliet MD3

 

12:30  13:00  thuis  Weetabix Hal Laren    
Fluiten: Ruth van der Meer en Kathelijn Straatemeier
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
JA1 z   37613   CMHC JA1

 

19:10  19:40  uit  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
 
JC2 z   36750   Hockey Club Houten JC3

 

16:00  16:30  uit  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
 
JD1 z   34749   't Spandersbosch JD2

 

10:30  11:00  uit  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
MA1 z   35742   SV Phoenix MA1

 

17:50  18:20  uit  Veluwehal Barneveld    
Let op: Uittenue mee!   
Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 2
 
MB2 z   33377   Almeerse HC MB4

 

15:30  16:20  uit  Almere Haven    
Almere Haven
Parkwerf 138
1354EB ALMERE
hal: veld 1
MB2 z   32938   Gooische Hockey Club MB4

 

14:50  15:40  uit  Almere Haven    
Almere Haven
Parkwerf 138
1354EB ALMERE
hal: veld 1
MB3 z   39750   Buitenhout MHC MB1

 

16:15  17:00  uit  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
MB4 z   35903   Gooische Hockey Club MB9

 

17:20  17:50  uit  Zandzee, Sportcentrum De    
Zandzee, Sportcentrum De
Struikheiweg 14
1406TK BUSSUM
hal: 1
 
MC2 z   40814   Huizer HC MC3

 

15:55  17:10  uit  Baken, Sportcomplex Het    
Let op: Uittenue mee!   
Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: 1
MC2 z   40555   Hockey Club Zeewolde MC1

 

16:35  17:50  uit  Baken, Sportcomplex Het    
Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: 1
 
M8E2 z   29629   Hockey Club Naarden M8E1

 

11:10  11:40  uit  Jan Wever Hal    
Let op: Uittenue mee!   
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
M8E2 z   29737   Schaerweijde M8E2

 

11:50  12:20  uit  Jan Wever Hal    
Let op: Uittenue mee!   
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1