Fleur Holtslag
Mario van Kooij
Moniek Kuipers
Kristien van Lunen
stellingen

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

19 januari | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   40164   ZAAL Schaerweijde JC3 - Huizen JC1

 

16:00  16:10  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Youp Schaefers en Chantal Mies
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
ZAALBLOK   35493   ZAAL Houten JB4 - Gooische JB6

 

18:00  18:10  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Tessa de Bruin en Vera Folders
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
ZAALBLOK   34893   ZAAL Houten MC1 - Naarden MC1

 

14:00  14:10  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Chris van den Heuvel en Tim Kapel
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
ZAALBLOK   31316   ZAAL Doorn M8E2 - Hilversum M8E5

 

  11:40  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1


19 januari | Jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JB2 z   35715   Hockey Club Houten JB4

 

18:10  18:50  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Tessa de Bruin en Vera Folders
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
JB2 z   35943   Gooische Hockey Club JB6

 

16:50  17:30  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Tessa de Bruin en Vera Folders
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
JC1 z   39939   Huizer HC JC1

 

16:10  16:50  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Chantal Mies en Lonneke Wilms
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
JC1 z   39711   Schaerweijde JC3

 

14:50  15:30  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Lonneke Wilms en Youp Schaefers
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
JC12 z   42490   H.C. Eemvallei JC12C

 

18:10  18:40  thuis  Veenendaal Oost    
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: 1
 
MB1 z   40216   SV Kampong Hockey MB2

 

17:10  17:40  thuis  Klaas Bouthal    
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
 
MC1 z   35097   Hockey Club Houten MC1

 

12:50  13:30  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Chris van den Heuvel en Tim Kapel
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MC1 z   35325   Hockey Club Naarden MC1

 

14:10  14:50  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Chris van den Heuvel en Tim Kapel
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MC12 z   35506   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC12C

 

15:10  15:40  thuis  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
MC4 z   35554   Almeerse HC MC6

 

10:40  11:40  thuis  Stinzenhal    
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
 
M8E3 z   31320   Doornse Hockey Club M8E2

 

10:30  11:00  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
 
JC12 z   42482   VMHC Spitsbergen JC11C

 

18:50  19:20  uit  Veenendaal Oost    
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: 1
 
J8E2 z   29019   Hilversum J8E2

 

08:15  09:00  uit  Fuik, De    
Fuik, De
Zuidsingel 56
1241HD KORTENHOEF
hal: 1
J8E2 z   29083   Hockeyclub SCHC J8E4

 

08:55  09:40  uit  Fuik, De    
Fuik, De
Zuidsingel 56
1241HD KORTENHOEF
hal: 1
 
MB1 z   39587   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB1

 

16:30  17:00  uit  Klaas Bouthal    
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
 
MC12 z   35748   't Spandersbosch MC12C

 

15:50  16:20  uit  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
MC4 z   44001   Doornse Hockey Club MC5

 

11:20  12:20  uit  Stinzenhal    
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
 
M8E3 z   31313   Hilversum M8E5

 

11:50  12:20  uit  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1