Rabobank, Amstel & Vecht Svala Volvo Weesp BLIQ
Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D4 KG1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Chantal Mies
Carlijn Sluyk
KG1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C4 Wolter de Greve KG1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D2 KG2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D3 KG3 - AB
18:45 - 20:00 Jongens B2 KG2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Dana Tiemens KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Peter van Ulsen KG2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Allard van Winsen KG1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B2 KG3 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B3 KG3 - AB
20:00 - 21:15 Meisjes A3 KG2 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers KG1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D1 KG1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Alex Kalff KG1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Bjorn van der Dussen KG1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Jikke Verschuur
Michelle Torrado
KG2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Cis Verschuur
Liesje Wesselman
KG2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C3 Esmée Hulsman KG3 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Lisa Kappen KG3 - AB
19:00 - 20:30 Jong Heren 1 Bas Borsje KG3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Iza Edel
Stan van Manen
KG1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Daan Borsje
Harry Donne van der Poel
KG2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Dana Tiemens KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Bjorn van der Dussen KG2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Léon van Hennik KG1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Paul Hulsman KG1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Bjorn van der Dussen KG2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Allard van Winsen KG2 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen VL KG3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Benjamin jongens KG1 - AB
14:30 - 15:30 Benjamin meisjes KG1 - AB
14:30 - 15:30 Funkeys jongens KG1 - AB
14:30 - 15:30 Funkeys meisjes KG1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens F1 KG1 - A
15:30 - 16:30 Jongens F2 KG1 - A
15:30 - 16:30 Meisjes F1 KG1 - B
15:30 - 16:30 Meisjes F2 KG1 - B
15:30 - 16:30 Meisjes F3 KG1 - B
15:30 - 16:30 Meisjes F4 KG1 - B
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 KG1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 KG1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 KG3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 KG3 - AB
16:30 - 17:45 Jongens D2 KG2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 KG1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 KG1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 KG1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 KG1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 KG2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 KG1 - CD
17:30 - 18:45 Jongens D3 KG2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 KG1 - AB
17:45 - 18:45 Meisjes 8E3 KG2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A2 KG1 - AB
18:45 - 20:15 Jongens C1 Alex Kalff KG2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B3 KG2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 KG1 - CD
19:30 - 21:00 Dames Veteranen C KG3 - AB
19:45 - 21:00 Dames 5 Titus Brandsma KG1 - AB
20:15 - 21:45 Dames Veteranen B KG2 - CD
20:30 - 21:45 Dames 4 Guido Willemsteijn KG1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Veteranen A KG2 - AB
21:00 - 22:15 Heren Veteranen A KG1 - AB
21:00 - 22:15 Heren Veteranen B Titus Brandsma KG3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Maike Beekman KG2 - AB
16:15 - 17:45 Meisjes D1 KG1 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D3 KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Carlijn Sluyk
Chantal Mies
KG1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C4 Floortje Vermeulen KG2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D4 Sophie Snoeks KG2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C3 Esmée Hulsman KG1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 2 Paul Hulsman KG2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Allard van Winsen KG1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B2 Pepijn Terlingen KG2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B4 KG1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 KG1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Allard van Winsen KG1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F1 KG2 - AB
15:00 - 16:00 Jongens F2 KG2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F1 KG2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F2 KG2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F3 KG2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F4 KG2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 KG2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 KG2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 KG1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 KG1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 KG2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 KG2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 KG2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 KG2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 KG1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 KG1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 KG1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C1 Rogier Snoeks KG1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D1 Alex Kalff KG2 - AB
17:00 - 18:15 Jongens D2 KG3 - AB
17:00 - 18:15 Jongens D3 KG2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Jikke Verschuur
Michelle Torrado
KG1 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes C2 Carlijn Sluyk KG3 - CD
18:30 - 20:00 Jong Heren 1 KG2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Iza Edel
Stan van Manen
KG1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Daan Borsje
Harry Donne van der Poel
KG1 - CD
18:30 - 19:45 Jongens B2 KG3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Dana Tiemens KG2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A3 KG3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Léon van Hennik KG2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 4 KG2 - CD Wisselt wekelijks met Dames 5 van veld
20:00 - 21:30 Dames 5 KG3 - AB Wisselt wekelijks met Dames 4 van veld
20:00 - 21:30 Heren 1 Bjorn van der Dussen KG1 - AB