Jennifer De Groot
Rafi van der Klok
Wietse Zuidema
stellingen


Agenda

MEI 
za 25   Vrijwilligersbedankavond        
  18:00 - 23:00  Clubhuis
 
ma 27   Start selectieweek AB veldseizoen 2019/2020        
  Kunstgras 2
 
do 30   Rabo Allfriends toernooi        
  08:00 - 23:00  Kunstgras 1,Clubhuis,Kunstgras 2,Kunstgras 3,Vergaderruimte (bestuurskamer, hoge tafel),Vergaderruimte (laag meubilair)
 
do 30   Rabo Allfriends toernooi        
  08:00 - 23:00  Clubhuis,Kunstgras 1,Kunstgras 2,Kunstgras 3,Vergaderruimte (bestuurskamer, hoge tafel),Vergaderruimte (laag meubilair)
 

JUNI 
wo 5   Rabo schoolhockey toernooi        
  12:00 - 18:00  Clubhuis,Kunstgras 1,Kunstgras 2,Kunstgras 3
Op woensdag 5 juni vindt het schoolhockeytoernooi weer plaats. Meer info volgt snel!
 
di 11   Start selectie C veld 2019/2020 + eindselectie B        
  Kunstgras 2
 
za 15   Jongste Jeugd Slotdag        
  08:30 - 13:00  Clubhuis,Kunstgras 1,Kunstgras 2,Kunstgras 3
 
za 15   Ouders- Kind MD1        
  15:00 - 19:00  Clubhuis,Kunstgras 3
 
za 15   Ouder-kind afsluiting JD1        
  15:00 - 19:00  Clubhuis,Kunstgras 2
 
zo 16   Bekendmaking teamindelingen (jongste) jeugd 19/20        
  18:00 - 23:00  Geen locatie ingevoerd.
 
ma 17   Algemene Leden Vergadering        
  20:00 - 22:30  Clubhuis
 
di 18   Sportdag VDMV - Weesp        
  08:00 - 15:30  Clubhuis,Kunstgras 1,Kunstgras 3
Sportdag voor VDMV 
 
vr 21   Sportdag Jozefschool        
  08:00 - 16:00  Kunstgras 1,Clubhuis,Kunstgras 3
Sportdag Jozef School - Weesp 
 
vr 21 - za 22   E8 nacht        
  15:30 - 10:00  Clubhuis,Kunstgras 1,Kunstgras 3
 
wo 26   Vergadering (nieuwe) coaches veld-seizoen '19/'20        
  20:00 - 22:00  Clubhuis
Definitieve tijd volgt.
 

AUGUSTUS 
ma 12   Trainingsweek 1e lijn?        
  15:15 - 21:00  Geen locatie ingevoerd.
 
ma 19   Start trainingen 1e lijn        
  15:00 - 22:00  Geen locatie ingevoerd.
 
ma 19   Trainingsweek 1e lijn?        
  18:00 - 23:00  Geen locatie ingevoerd.
 
ma 26   Start alle trainingen        
  15:00 - 22:00  Geen locatie ingevoerd.
 
za 31   Start competie topklasse        
  08:00 - 18:00  Geen locatie ingevoerd.
Start competitie Topklasse? 

 
za 31   Kick-off jeugd?        
  08:30 - 17:00  Geen locatie ingevoerd.
 
za 31   Train-de-trainer Jeugd        
  16:00 - 17:30  Geen locatie ingevoerd.
 
za 31   Train-de-trainer Jeugd        
  16:00 - 17:30  Geen locatie ingevoerd.
 
za 31   Train-de-trainer Jeugd        
  16:00 - 17:30  Geen locatie ingevoerd.
 
za 31   Train-de-trainer Jeugd        
  16:00 - 17:30  Geen locatie ingevoerd.
 
za 31   Train-de-trainer Jeugd        
  16:00 - 17:30  Geen locatie ingevoerd.
 
za 31   Train-de-trainer Jeugd        
  16:30 - 18:00  Geen locatie ingevoerd.
 

SEPTEMBER 
zo 8   Start competie overige klassen        
  08:00 - 18:00  Geen locatie ingevoerd.
 
ma 9   Deadline opgeven zaalcompetitie        
  Geen locatie ingevoerd.
 

OKTOBER 
za 12   D-feest        
  20:00 - 22:30  Clubhuis
Op 12 oktober vindt het jaarlijkse D-feest plaats in het clubhuis. Dat wordt swingen!!!
 
vr 18 - zo 27   Herfstvakantie        
  18:00 - 23:00  Geen locatie ingevoerd.