Yfke Bastiaan
Nathan Idzinga
Maud Landweer
Esther-Gilah Schneider
Iva Slabbers
Yfke van Straten
stellingen

Agenda

MEI 
vr 25   Vrijwilligers bedankavond        
  18:00 - 23:00  Clubhuis
 

JUNI 
za 2   Bitje happen        
  09:00 - 14:00  Clubhuis

 
ma 4 - vr 8   Selecties veldseizoen 18/19        
  15:00 - 20:30  Kunstgras 1,Kunstgras 2,Kunstgras 3
Nadere invulling en tijden volgt later.
 
ma 11 - vr 15   Selecties veldseizoen 18/19        
  15:00 - 20:30  Kunstgras 1,Kunstgras 2,Kunstgras 3
Nadere invulling en tijden volgt later.
 
ma 11   Algemene Leden vergadering        
  20:00 - 22:00  Clubhuis
 
wo 13   Schoolhockeytoernooi 2018        
  09:30 - 18:00  Clubhuis,Kunstgras 1,Kunstgras 2,Kunstgras 3,Vergaderruimte (bestuurskamer, hoge tafel),Vergaderruimte (laag meubilair)
opbouw vanaf 9.30 uur
wedstrijden vanaf 13.00 uur
Einde 18.00 uur.
 
za 16   Minislotdag        
  09:00 - 17:00  Kunstgras 1,Kunstgras 2,Kunstgras 3
Exacte tijdstip en invulling volgt
 
za 16   Bekendmaking selectieveld 18/19        
  Geen locatie ingevoerd.
 
ma 18   Start trainingen in nieuwe selecties        
  15:00 - 21:00  Kunstgras 1,Kunstgras 2,Kunstgras 3
 
vr 22 - za 23   E8 nacht        
  18:00 - 08:00  Clubhuis,Kunstgras 1
Exacte invulling volgt
 
vr 22 - za 23   E8 nacht        
  18:00 - 08:00  Clubhuis,Kunstgras 1
Exacte invulling volgt
 

JULI 
ma 9   Bestuursvergadering        
  20:30 - 23:00  Vergaderruimte (bestuurskamer, hoge tafel)
 
wo 18   Clubhuis verhuur VDMV        
  15:30 - 23:00  Clubhuis,Kunstgras 1,Vergaderruimte (bestuurskamer, hoge tafel),Vergaderruimte (laag meubilair)
Clubhuis verhuur 
 
ma 23 - wo 25   Hockeykamp MHC Weesp ( Hockeykampen)        
  08:00 - 19:00  Kunstgras 1,Kunstgras 2,Kunstgras 3
Ook in 2018, zal op 23 juli weer een Hockeykamp starten. 
Nader informatie volgt 
 

AUGUSTUS 
ma 13   START trainingen 1e lijnsteams        
  15:00 - 21:00  Kunstgras 1,Kunstgras 2
 
ma 27 - vr 31   Trainingsweek 1e lijnsteams        
  09:00 - 20:00  Kunstgras 1,Kunstgras 2
 
ma 27   START trainingen breedte teams        
  15:00 - 21:00  Kunstgras 1,Kunstgras 2,Kunstgras 3
 

OKTOBER 
za 13   D feest        
  18:45 - 00:00  Clubhuis