Yfke Bastiaan
Nathan Idzinga
Maud Landweer
Esther-Gilah Schneider
Iva Slabbers
Yfke van Straten
stellingen

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun - zon 10 jun - zat 16 jun - zon 17 jun -


Barschema zaterdag 26 mei 2018 
  08:00 - 09:00  Bonnie Schellekens Bar 
  08:00 - 09:00  Carlijn Woudenberg Bar 
  08:00 - 09:00  Luna Malij Bar 
  08:00 - 10:00  Lars Landweer Wedstrijdtafel 
  09:00 - 10:00  Seth Zwetsloot Bar 
  09:00 - 10:00  Semme Schneider Bar 
  10:00 - 12:00  Charlotte Torrado Bar 
  10:00 - 12:00  Lilya Hofman Bar 
  10:00 - 12:00  Noortje Lagerweij Bar 
  10:00 - 12:00  Kate Visser Bar 
  12:00 - 14:00  Justus Boomsma Bar 
  12:00 - 14:00  Stefan Bos Bar 
  12:00 - 14:00  Isabelle Bevers Bar 
  12:00 - 14:00  Ief Selders Bar 
  14:00 - 16:00  Montijn van den Beukel Bar 
  14:00 - 16:00  Micha Meijer Bar 
  14:00 - 16:00  Rozalie Elyakoubi Bar 
  14:00 - 16:00  Tamar la Pierre Bar 
  16:00 - 18:00  Sam Bezemer Bar 
  16:00 - 18:00  Olivier Bon Bar 
  16:00 - 18:00  Thomas de Groot Bar 
  16:00 - 18:00  Victor van Meer Bar 
  18:00 - 20:00  Neeltje van de Griend Bar 
  18:00 - 20:00  Eva Kiela Bar 
       

laat schema zien voor  

26 mei | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   49510   Schaerweijde JA2

 

15:00  16:00  thuis  Kunstgras 2    
Fluiten: Edwin de Bruin en Pieter Bas Willenborg
CS+ leercoach Bas Monnier
 
JB2   51225   Hockey Club Naarden JB4

 

13:15  13:45  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Luka van Wolferen en Karin Belder
JB3   51338   Doornse Hockey Club JB3

 

15:00  15:30  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Roos van de Kemp en Emile Kapteijn
 
JC1   48743   MHC Soest JC1

 

13:45  14:15  thuis  Kunstgras 2    
Fluiten: Marleen van Zanten en Tim Kapel
 
JD2   61134   Larensche Mixed Hockey Club JD4

 

10:30  11:00  thuis  Kunstgras 3    
Fluiten: Jelmar Jansen en Hidde Sonneveld
begeleiding
 
MBERG   50583   SV Kampong Hockey MA9

 

  15:30  thuis  Kunstgras 3    
MBERG   61195   Huizer HC JD2

 

  12:30  thuis  Kunstgras 3    
 
MA3   49801   MHC Soest MA3

 

16:45  17:15  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Kiki Vermeulen en Nathalie de Bruijn
 
MB1   44751   Almeerse HC MB1

 

11:45  12:30  thuis  Kunstgras 2    
Fluiten: Chris van den Heuvel en David van Streun
 
MC3   44177   HC Rijnvliet MC2

 

11:15  12:00  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Erik van der Voort en Barry Rats
MC5   44024   Hockeyclub SCHC MC11

 

13:30  14:00  thuis  Kunstgras 3    
Fluiten: Uma van Veen en Thessa Meijer
 
MD1   61644   MHC Soest MD1

 

09:45  10:30  thuis  Kunstgras 2    
Fluiten: Thomas de Groot en Victor van Meer
MD2   61959   Hockey Club Houten MD4

 

09:30  10:15  thuis  Kunstgras 1    
Fluiten: Britt Zeeman en Kees Scholten
 
JB1   51705   MHC Leusden JB1

45 

11:15  12:30  uit    route    
 
JD1   60923   SV Phoenix JD1

45 

07:45  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MA1   26747   Union MA1

13:45  14:15  uit    route    
MA2   49843   Hockey Club Naarden MA3

20 

16:55  17:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MB2   45574   Schaerweijde MB4

45 

14:45  16:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB3   45752   Hockey Club Zeewolde MB3

30 

09:30  10:30  uit    route    
 
MC1   47226   SV Kampong Hockey MC2

30 

09:15  10:15  uit    route    
MC4   47072   MHC Leusden MC6

45 

12:15  13:45  uit    route    
 
MD3   62257   MHC Woerden MD4

45 

11:00  12:15  uit    route    
MD4   62300   Hockeyclub Amersfoort MD7

30 

10:45  12:00  uit    route    


26 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   66221   Hockeyclub Amersfoort JE1

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
 
JF1   66370   MHV Maarssen JF2

 

09:15  09:45  thuis  Kunstgras 3    
 
M6E1   68703   't Spandersbosch ME2

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
M6E3   68713   Gooische Hockey Club ME6

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
M6E4   70869   H.C. Eemvallei ME6

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 1    
 
M8E2   67561   CMHC M8E3

 

08:30  09:00  thuis  Kunstgras 2    
 
MF2   71788   MHC Leusden MF5

 

09:15  09:45  thuis  Kunstgras 3    
 
J6E2   65997   SV Kampong Hockey JE7

30 

10:30  11:30  uit    route    
 
J8E1   65472   MHC Fletiomare J8E2

30 

09:05  10:05  uit    route    
 
M6E2   68803   H.C. Eemvallei ME5

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: Veld 4D  
 
M8E1   67017   Hilversum M8E1

30 

08:55  10:10  uit    route    
   KNHB: velddeel c/d  
 
MF1   69030   Almeerse HC MF1

20 

08:10  09:00  uit    route    
MF3   71141   SV Kampong Hockey MF6

30 

07:45  08:45  uit    route