terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 23 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan -


laat schema zien voor  

16 december | Jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1Z   20435   Gooische Hockey Club JD3

 

10:35  11:40  thuis  Schuilenburg    
Schuilenburg
Leonorehof 3
3816ST AMERSFOORT
hal: 1
 
ZAALBLOK   26514   ZAAL Spitsbergen MC2 - SCHC MC3

 

16:00  16:10  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Kathelijn Straatemeier en Dana Tiemens
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
ZAALBLOK   18891   ZAAL Amersfoort MB4 - Hilversum MB3

 

18:00  18:10  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Kiki Vermeulen en Renske Huiberts
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
ZAALBLOK   18795   ZAAL Shinty MC12C - Spitsbergen MC11C

 

14:00  14:10  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Derk-Jan Wentink en Jan-Willem Koers
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MA1Z      !Reservering

 

  14:00  thuis     
Extra zaal training in Driemond van 14:00 - 15:00
 
MB2Z   18517   Hilversum MB3

 

16:50  17:30  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Chris van den Heuvel en Renske Huiberts
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MB2Z   18731   Hockeyclub Amersfoort MB4

 

18:10  18:50  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Chris van den Heuvel en Kiki Vermeulen
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
MC12Z   18657   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC12C

 

14:10  14:50  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Shannon Hulsman en Derk-Jan Wentink
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MC12Z   18443   VMHC Spitsbergen MC11C

 

12:50  13:30  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Jan-Willem Koers en Shannon Hulsman
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MC1Z      !Reservering

 

  16:00  thuis     
Extra zaal training in Driemond van 16:00 - 17:00
MC2Z   26162   VMHC Spitsbergen MC2

 

14:50  15:30  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Eva Wentink en Kathelijn Straatemeier
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MC2Z   26376   Hockeyclub SCHC MC3

 

16:10  16:50  thuis  Aetsveld    
Fluiten: Eva Wentink en Dana Tiemens
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MC3Z   22349   MHV Maarssen MC4

 

17:50  18:20  thuis  Cultuurcampus    
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
 
MD3Z      !Reservering

 

  15:00  thuis     
Extra zaaltraining in Driemond van 15:00 - 16:00
 
JD1Z   20898   Hockeyclub Amersfoort JD1

 

09:55  11:00  uit  Schuilenburg    
Schuilenburg
Leonorehof 3
3816ST AMERSFOORT
hal: 1
 
MC3Z   22596   MMHC Voordaan MC4

 

17:10  17:40  uit  Cultuurcampus    
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
MC4Z   26850   Larensche Mixed Hockey Club MC6

 

11:10  11:40  uit  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: 1
MC4Z   26999   Hockey Club Naarden MC10

 

11:50  12:20  uit  Lunet, Sportcentrum De    
Let op: Uittenue mee!   
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: 1
 
MD1Z   24710   Hockey Club Naarden MD1

 

09:10  09:40  uit  Marienhoeve    
Let op: Uittenue mee!   
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
MD1Z   24230   Hockey Club Houten MD1

 

08:30  09:00  uit  Marienhoeve    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1