Stern Volvo Weesp BLIQ
Terug
Dit schema loopt van 5-12-2022 t/m 19-2-2023
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes O12-5Z Britt Swaab Aetsveld
18:00 - 19:00 Meisjes O16-1Z Grant Thomson Aetsveld
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens O12-2Z Cas Mühl Aetsveld
17:00 - 18:00 Meisjes O12-2Z Cas Mühl Aetsveld
17:00 - 18:00 Meisjes O12-3Z Sera van Dijk Aetsveld
17:00 - 18:00 Meisjes O14-2Z Wolter de Greve Driemond sporthal Matchzo
18:00 - 19:00 Jongens O14-1Z Carlijn Sluyk Aetsveld
18:00 - 19:00 Meisjes O16-4Z Wolter de Greve Driemond sporthal Matchzo
19:00 - 20:00 Jongens O18-1Z Pieter van Grinsven Driemond sporthal Matchzo
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 16:00 Jongens O10-1Z Wolter de Greve Aetsveld
14:30 - 16:00 Meisjes O10-1Z Wolter de Greve Aetsveld
14:30 - 16:00 Meisjes O10-2Z Wolter de Greve Aetsveld
16:00 - 17:00 Meisjes O12-12Z Koen Bos Driemond sporthal Matchzo
16:00 - 17:00 Meisjes O12-4Z Britt Swaab
Wolter de Greve
Aetsveld
17:00 - 18:00 Meisjes O12-1Z Evelien van Amsterdam Aetsveld
17:00 - 18:00 Meisjes O14-12Z Koen Bos Driemond sporthal Matchzo
18:00 - 19:00 Jongens O16-1Z Pepijn Terlingen Aetsveld
18:00 - 19:00 Meisjes O14-1Z Chantal Mies Driemond sporthal Matchzo
18:15 - 19:15 Meisjes O14-3Z Annelot Mommaal Vechtstede
19:00 - 20:00 Meisjes O18-11Z Koen Bos Driemond sporthal Matchzo
19:15 - 20:15 Meisjes O18-2Z Wolter de Greve Vechtstede
20:00 - 21:00 Meisjes O18-1Z Koen Bos Driemond sporthal Matchzo
20:15 - 21:15 Meisjes O18-3Z Wolter de Greve Vechtstede
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens O12-1Z Koen Bos Driemond sporthal Matchzo
16:45 - 18:00 Meisjes O14-4Z Evelijn Mommaal Aetsveld 16:45-17:00 balken leggen
17:00 - 18:00 Jongens O12-12Z Koen Bos Driemond sporthal Matchzo
18:15 - 19:15 Jongens O14-2Z Floortje Vermeulen Vechtstede
19:15 - 20:15 Meisjes O16-2Z Koen Bos Vechtstede
20:15 - 21:15 Meisjes O16-3Z Grant Thomson Vechtstede
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Overig Trainingsgroep Driemond sporthal Matchzo Roulerend O12 - schema volgt-Wolter
16:30 - 18:30 Keepertraining Trainingsgroep Aetsveld Trainer Joris-Tijmen
17:00 - 18:00 Overig Trainingsgroep Driemond sporthal Matchzo Roulerend O14 - schema volgt-Wolter
18:00 - 19:00 Overig Trainingsgroep Driemond sporthal Matchzo Roulerend O16 - schema volgt-Carlijn
19:00 - 20:00 Overig Trainingsgroep Driemond sporthal Matchzo Roulerend O18 - schema volgt-Pepijn