Trainingsschema   woensdag 17 oktober 2018   17:53
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Meisjes D2 Wolter de Greve KG2 - AB
17:30 - 18:45 Jongens C2 Wolter de Greve KG1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Daniel Hulkenberg KG2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Chantal Mies KG2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Tessa de Bruin
Vera Folders
KG3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D4 Tessa de Bruin
Vera Folders
KG3 - AB
17:45 - 19:00 Jongens B2 Frank Schaefers KG1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B4 Wolter de Greve KG1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C4 Albert Alfarez KG3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Frank Schaefers KG2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Daniel Hulkenberg KG2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A3 Peter van Ulsen KG1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:45 Meisjes D1 Daniel Hulkenberg KG2 - AB
16:00 - 17:45 Jongens D1 Dave van Spankeren KG2 - CD
16:30 - 17:45 Jongens D2 Wolter de Greve KG1 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C3 Jip Wesseling KG1 - CD
17:30 - 18:15 Specialisme Trainingsgroep KG3 - AB Training door Dave van Spankeren
17:45 - 19:00 Jongens C1 Harry Donne van der Poel KG2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B3 Wolter de Greve KG1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C2 KG2 - AB
18:15 - 19:00 Specialisme Trainingsgroep KG3 - AB Training door Dave van Spankeren
19:00 - 20:30 Jongens B1 Dave van Spankeren KG2 - AB
19:00 - 20:15 Jongens B2 Wolter de Greve KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 KG2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B2 Dana Tiemens KG1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 KG2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 KG1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 KG2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 KG1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Funkeys jongens KG1
14:30 - 15:30 Funkeys meisjes KG1
15:30 - 16:30 Jongens 8E1 KG2 - CD
15:30 - 16:30 Jongens 8E2 KG2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 8E1 KG2 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 8E2 KG2 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 8E3 KG2 - AB
15:45 - 16:45 Jongens F1 Daniel Hulkenberg KG1 - AB
15:45 - 16:45 Jongens F2 KG1 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes F1 Daniel Hulkenberg KG1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes F2 Daniel Hulkenberg KG1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes F3 Daniel Hulkenberg KG1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes F4 Daniel Hulkenberg KG1 - CD
16:30 - 17:30 Specialisme Trainingsgroep KG2 - CD Training door Dave van Spankeren
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Daniel Hulkenberg KG1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Daniel Hulkenberg KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Daniel Hulkenberg KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Daniel Hulkenberg KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 Daniel Hulkenberg KG1 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes C4 Albert Alfarez KG3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Dave van Spankeren KG2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Daniel Hulkenberg KG2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B4 Wolter de Greve KG1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Paul Hulsman KG1 - AB
19:00 - 20:00 Specialisme Trainingsgroep KG2 - CD Training door Dave van Spankeren
19:30 - 21:00 Dames Veteranen C Wolter de Greve KG1 - AB
19:30 - 21:00 Jong Dames 1 KG2 - AB
20:00 - 21:00 Specialisme Trainingsgroep KG2 - CD Training door Dave van Spankeren
20:30 - 22:00 Dames Veteranen B Eddy-Peter van der Veen
Paul Hulsman
KG1 - CD
20:45 - 22:15 Heren Veteranen A Titus Brandsma KG1 - AB
20:45 - 22:15 Heren Veteranen B Titus Brandsma KG1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Meisjes D2 Daniel Hulkenberg KG2 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D1 Dave van Spankeren KG2 - CD
16:15 - 17:45 Meisjes D1 Femke Vis KG1 - CD
16:45 - 18:00 Jongens D2 Wolter de Greve KG1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B1 Daniel Hulkenberg KG2 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C3 Jip Wesseling KG3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Dave van Spankeren KG2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Femke Vis KG1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Wolter de Greve KG1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 KG2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 KG2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Dave van Spankeren KG1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Wolter de Greve KG3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Dana Tiemens KG1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 KG2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 KG1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 KG2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 KG1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens 8E1 Rogier Snoeks KG2 - AB
15:30 - 16:30 Jongens 8E2 Rogier Snoeks KG2 - AB
15:30 - 16:30 Jongens F1 KG1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens F2 KG1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 8E1 KG2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 8E2 KG2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 8E3 KG2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F1 KG1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F2 KG1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F3 KG1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F4 KG1 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C1 Dave van Spankeren KG1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D1 Rogier Snoeks KG2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Femke Vis KG2 - CD
16:45 - 17:45 Jongens 6E1 Jan-Willem Koers KG3 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes 6E1 Jan-Willem Koers KG3 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 6E2 Jan-Willem Koers KG3 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 6E3 Jan-Willem Koers KG3 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 6E4 Jan-Willem Koers KG3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Dave van Spankeren KG2 - AB
18:00 - 19:15 Jongens C2 Gideon Rozendaal KG1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Chantal Mies KG2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D3 Guusje Vermeulen KG1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D4 Femke Vis KG3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Dave van Spankeren KG2 - AB