Organisatie

Bestuur 
Andre Lauterslager
Voorzitter
 
pasfoto
Gernout Erens
Penningmeester
 
Marco Winkel
Algemeen commissaris
 
Lara Snel
TC senioren
 
pasfoto
Chantal Mies
TC jeugd
 
Irma van den Hout
Secretaris
 
Secretaris 
Femke ten Bloemendal
Ledenadministratie
 
pasfoto
Walter de Haan
Beheerder LISA
 
Irma van den Hout
Secretaris
 
Penningmeester 
pasfoto
Gernout Erens
Penningmeester
 
Monika Holzhauserne Meszaros
Financiële administratie
 
Peter Rood
Vice voorzitter, account Rabobank
 
Henk van Streun
Algemeen lid, sponsorborden en account Groove
 
Erik de Waal
Algemeen lid en clubkleding
 
Axel Beune
Algemeen lid, website, narrow casting en account Svala
 
Toon Roozen
Algemeen lid, website en narrow casting
 
Harry Donne van der Poel
Communicatie
 
Algemeen commissaris 
Marco Winkel
Voorzitter
 
Taco Fekkes
Accommodatie
 
Karlijn Sieking
Gevonden voorwerpen
 
Marjolein Hanson
Evenementen
 
Marco Winkel
Voorzitter
 
Cees Sluyk
Lid
 
Yvonne Langham
Lid
 
Evelien van Amsterdam
JJ Events
 
Elena Vries
JJ Events
 
Patricia Galesloot
JJ Events
 
Marieken van der Leest
JJ Events
 
Marije Schippers
JJ Events
 
pasfoto
Christianne van den Dungen
JR Events
 
Marjolein Hanson
JR Events
 
Jeroen Bastiaan
SR Events
 
Guido Willemsteijn
SR Events
 
Lonneke Wilms
SR Events
 
Annabel Hooijer
SR Events
 
pasfoto
Silke Portengen
SR Events
 
Jaap Blum
Lid
 
Susan Hoornweg
Voorzitter
 
Liesbeth Heere
Lid
 
Technische commissie senioren 
Lara Snel
Voorzitter
 
pasfoto
Gernout Erens
Coördinator senioren heren
 
Tessel van Manen
Coördinator senioren dames
 
pasfoto
Frans Knuver
Coördinator trimmers
 
René Fornier
Coördinator veteranen heren
 
Nancy Dekens
Coördinator veteranen dames
 
Iva Hofste
Voorzitter en senioren
 
Lisanne ten Hoopen-Bregman
Jeugd
 
Annette Phielix
CS cursus
 
Joost van Loon
CS+ opleidingen
 
Anton Slabbers
Tuchtcommissie
 
Cees Sluyk
Tuchtcommissie
 
Nancy Dekens
Tuchtcommissie
 
pasfoto
Marco Specken
Coördinator
 
Guido Willemsteijn
Lid
 
Shannon Hulsman
Lid
 
pasfoto
Tjeerd Wouters
Wedstrijdsecretaris
 
Lois van den Boog
Senioren
 
Materialen 
Karlijn Sieking
Senioren en jeugd
 
Karlijn Sieking
Keepers
 
Jeugdcommissie 
Sandy Tilgenkamp
Secretaris
 
Daniel Hulkenberg
Trainingscoördinator Jeugd
 
Sandra van Zijtveld
Wedstrijdsecretaris Jeugd
 
Tamar Horsting
Commissie Jongste Jeugd
 
Suzanne Landweer
Commissie Jongste Jeugd
 
Rogier Snoeks
Technisch coördinator
 
Technische Commissie jeugd 
pasfoto
Chantal Mies
Voorzitter
 
Daniel Hulkenberg
Technisch manager
 
Peter van Ulsen
Coördinator meisjes A
 
pasfoto
Christianne van den Dungen
Coördinator meisjes B
 
Sabine Verbrugge-Dorrepaal
Coördinator meisjes C
 
Barry Rats
Coördinator meisjes D
 
Frank Schaefers
Coördinator jongens A + B
 
Evelien van Amsterdam
Coördinator jongens C
 
Evelien van Amsterdam
Coördinator jongens D
 
Iva Hofste
Jeugd
 
Beleidscommissie 
pasfoto
Chantal Mies
Lid
 
Paul Hulsman
Lid
 
Dennis Villanueva
Lid
 
Rogier Snoeks
Lid
 
Daniel Hulkenberg
Lid
 
Cees Wesselman
Lid
 
Commissie Jongste Jeugd 
Tamar Horsting
Voorzitter
 
Suzanne Landweer
Voorzitter
 
Loraine Pronk
Wedstrijdsecretaris
 
Daniel Hulkenberg
Hoofd Opleidingen
 
Daniel Hulkenberg
Hoofd Opleidingen